repre-black

bus-tour-black

kino-black

quiz-black

divadlo-black

knihy-black

ngo-black

koncert-black-red


MECHECHE = PUDING PANI ELVISOVEJ A BOBOVA DIÉTA 

 

Oslava Medzinárodného dňa študentstva a spomienka na Nežnú revolúciu. Tešiť sa môžeme na koncerty kapiel Bobova diéta a Puding pani Elvisovej (PPE). Počas celého večera bude preniehať aj neformálny trh neziskoviek, občianskych združení a nadácií spolupracujúcich s študentmi a mladými ľuďmi, na ktorom sa môžete dozvedieť niečo o ich súčasných aktivitách a plánoch do budúcna, nadviazať nové kontakty alebo sa len tak voľne porozprávať.

Fanúšikovia označujú hudbu kapely Bobova diéta prívlastkami nápaditá, hravá, nadčasová. My pridávame ešte dva: nesmierne vtipná a inteligentná. Žánrovo sa Bobova diéta pohybuje na pomedzí jazzu, folku a world music. Prvý album "Šém Ha M'foráš" im vyšiel v roku 2006 a po 10 rokoch čakania predstavili nové CD "Ješafel“. Kapelu aktuálne tvoria Peter „Molko“ Molitoris (gitara a spev), Silvia Sokolová (spev), Vlado Mužak (bass) a Tomi Beneš (cajon a perkusie).

Puding Pani Elvisovej (PPE) je slovenská elektro-indie-popová kapela v zložení Slivka, Miloš, Viliam, Pino a Dalibor. Skupina vznikla v roku 1995 v Košiciach a dodnes má na konte 4 albumy Automati, Play/Pause/Eject, ? („Pí“) a TektonickáPlatňa. V rokoch 2010-2012 získali PPE na Radio_Head Awards trikrát za sebou ocenenie Najlepšia koncertná kapela roka, v roku 2011 s pesničkou Astoria aj Singel roka. Sú stabilnými hosťami množstva festivalov, medzi inými napríklad Pohoda, Grape či Žákovic Open.


KEDY: 17.11.2016 od 18:00

KDE: Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice

Vstupné v predpredaji: 5€/7€, jednotné vstupné v deň konania 7€

Predpredaj: Ticketportal.sk

Podujatie na facebook-uIkonka FACEBOOK